فارسی | ENGLISH

 

به سايت رسمي باشگاه صنعت نفت تهران خوش آمديد            

چهارشنبه 25 مرداد 1396


ليگ برتر فوتبال (جام خليج فارس)
  تیم بازیها امتیاز
۱ پرسپوليس 3 9
2 پارس جنوبی 3 7
3 سايپا 3 7
4 صنعت نفت آبادان 3 6
5 ذوب آهن 3 5

6

پدیده 3 4

7

سیاه‌جامگان 3 4

8

استقلال خوزستان 3 4

9

استقلال 3 4

10

فولاد خوزستان 3 4

11

نفت تهران 3 4

12

گسترش فولاد 3 3

13

پیکان 3 2

14

سپاهان 3 2

15

سپیدرود 3 0

16

تراكتورسازی 3 0هفته چهارم لیگ هفدهم
پنج‌شنبه 26 مرداد 96
تراکتورسازی - نفت تهران 19:45
ورزشگاه: یادگار امام (ره) تبریز
هفته سوم لیگ هفدهم
پنج‌شنبه 19 مرداد 96
نفت تهران 0 - 3 پرسپولیس

هفته دوم لیگ هفدهم
پنج‌شنبه 12 مرداد 96
فولاد 1 - 1 نفت تهران

هفته اول لیگ هفدهم
پنج‌شنبه 5 مرداد 96
نفت تهران 2 - 1 سپیدرود

 ادامه... آرشيو گزارش تصويري


معرفی آکادمی

معرفی آکادمی باشگاه نفت تهران و برخی از افتخارات این آکادمی طی 35 سال گذشته

آکادمی باشگاه نفت تهران در سال 1359 تشکیل و تا به امروز به فعالیت خود ادامه می‌دهد. آکادکی باشگاه نفت کارش را با تیم‌داری در رده‌های سنی نوجوانان و جوانان آغاز کرد. تیم جوانان نفت تهران در همان سالی که تأسیس شد، توانست با برتری 3 بر یک مقابل تیم جوانان آذر قهرمان استان تهران شود.

*در سال 1370 تیم نونهالان نفت تهران نیز به زیر مجموعه‌هی آکادمی اضافه شد، در آن زمان مجید جلالی هدایت تیم نونهالان را بر عهده گرفت که رضا قورچیان و اکبر معصومی در کادرفنی وی حضور داشتند. تیم جلالی موفق شد قهرمان نخستین جشنواره نونهالان استان تهران شود.

*این موفقیت‌ها در سال 1371 با نایب قهرمانی تیم نوجوانان نفت در استان تهران ادامه پیدا کرد. تیمی که بازیکنانی همچون علی کریمی و جواد نکونام نیز عضو آن بودند.
*درسال 1382 تیم جوانان نفت تهران، عنوان نایب قهرمانی رقابت‌های استان تهران را کسب کرد.

*موفقیت بعدی تیم‌های پایه باشگاه نفت تهران در سال 1383 با مقام سوم تیم نونهالان این باشگاه در جشنواره نونهالان استان تهران رقم خورد. در همین سال تیم نوجوانان نفت قهرمان رقابت‌های دسته یک استان تهران شد که با این قهرمانی جواز حضور در رقابت‌های آسیا ویژن استان تهران را به دست آورد.

*در سال 1386 تیم امیدهای نفت تهران با هدایت علی میرزاپور، قهرمانی رقابت‌های دسته یک استان تهران را کسب کرد و توانست جواز حضور در رقابت‌های آسیا ویژن را به دست بیاورد.

*در فصل 89-1388 تیم نوجوانان نفت تهران با قهرمانی در رقابت‌های دسته یک استان تهران دوباره جواز حضور در رقابت‌های آسیا ویژن استان تهران را کسب کرد. در همان فصل تیم نونهالان موفق به نایب قهرمانی در رقابت‌های آسیا ویژن استان تهران شد. امیدهای نفت نیز در همان فصل قهرمان آسیاویژن استان تهران شدند.

*در سال 1393 تیم جوانان نفت تهران با قهرمانی در رقابت‌های دسته یک استان تهران، به رقابت‌های آسیا ویژه صعود کرده و تیم نونهالان نفت نیز شرایط مشابهی داشته است.

در حال حاضر آکادمی باشگاه نفت تهران در رده‌های زیر 10 سال، زیر 11 سال، زیر12 سال، زیر 13، نونهالان، نوجوانان، جوانان و امید تیم داری می‌کند که همه این تیم ها در رقابت‌های آسیا ویژن حضور دارند. سرمربی تیم نونهالان، عابدینی، نوجوانان، رحیم حداد زرین، جوانان، محسن سعدی، منوچهرعبدالله نژاد است که علی میرزاپور هم به عنوان مدیرفنی تیم های پایه فعالیت می‌کنند.

طی فعالیت 35 ساله آکادمی باشگاه نفت تهران،‌ این آکادمی بازیکنان بزرگی را در عرصه ملی و باشگاهی به فوتبال ایران معرفی کرد. بازیکنانی همچون؛ ایمان عالمی، عباس صمغ‌آبادی، علی‌اصغر مدیرروستا، اکبر یوسفی، نادر باقری، علی کریمی، جواد نکونام، سعید بیات، فرشید صمدی، فرهاد حمیداوی، فرزان مختاران، محمود کریمیان، سعید شکفته، حسین آشنا، امیر توکلیان، مرتضی کاشی، مرتضی عزیزمحمدی، رضا عطایی، پیام تیموری، حسین امامیان، حمید طاهری، محمد عزتی، علی عزتی، مسعود حسن‌زاده، پیمان میری، آرش رضاوند، علیرضا بیرانوند، مصطفی کریمی، حسام سلطانی، مرتضی پورعلی‌گنجی، امید عالیشاه، یعقوب کریمی‌، امین حاج‌محمدی و .... که برخی از ستارگانی هستند که آکادمی باشگاه نفت به فوتبال ملی و باشگاهی ایران معرفی کرده است.

تاريخ : 
 
نام: نام خانوادگی:
پست الکترونيک:
کشور:
تلفن:
توضيحات:  

     

 کليه حقوق خبری و تصويری سايت متعلق به باشگاه صنعت نفت تهران می باشد.