فارسی | ENGLISH

 

به سايت رسمي باشگاه صنعت نفت تهران خوش آمديد            

دوشنبه 2 مرداد 1396


ليگ برتر فوتبال (جام خليج فارس)
  تیم بازیها امتیاز
۱ نفت تهران 0 0
2 پرسپوليس 0 0
3 استقلال 0 0
4 تراكتورسازی 0 0
5 ذوب آهن 0 0

6

سايپا 0 0

7

سیاه‌جامگان 0 0

8

سپاهان 0 0

9

سپیدرود 0 0

10

صنعت نفت آبادان 0 0

11

فولاد خوزستان 0 0

12

گسترش فولاد 0 0

13

پارس جنوبی 0 0

14

پدیده 0 0

15

استقلال خوزستان 0 0

16

پیکان 0 0هفته اول لیگ هفدهم
پنج‌شنبه 5 مرداد 96
نفت تهران - سپیدرود 19:00
ورزشگاه: تختی تهران
سوپرجام
جمعه 30 تیر 96
نفت تهران 0 - 3 پرسپولیس

فینال جام حذفی
پنج‌شنبه 21 اردیبهشت 1396
نفت تهران 1 - 0 تراکتورسازی

هفته 30 لیگ شانزدهم
پنج‌شنبه 14 اردیبهشت 1396
تراکتورسازی 1 - 0 نفت تهران

 ادامه... آرشيو گزارش تصويري


قاضی:گلم را به پدرم و پدر همسرم تقدیم می کنم

به گزارش سایت رسمی نفت، محمد قاضی بعد از دیدار با فولاد خوزستان اظهار داشت: من فکر می کنم تیم ما خوب بازی کرد و می توانستیم برنده بازی باشیم. این یکی از بهترین بازی هایی بود که امسال انجام دادیم اما متاسفانه به دلیل نداشتن تمرکز کافی نتوانستیم برنده از زمین بیرون بیاییم.
وی درباره تعداد گل هایی که امسال به ثمر رسانده، عنوان کرد: من 12 گل در لیگ برتر و 6 گل در جام حذفی زدم.
مهاجم نفت تهران درباره میزان پایین گلزنی مهاجمان ایرانی تصریح کرد: کلا در فوتبال ایران نداشتن بازیکنانی که فورواردها را در موقعیت خوبی دهند، مشکل است.
قاضی درباره اینکه گلش را به چه کسی تقدیم کرد، گفت: گلم را به پدرم و پدر همسرم که در جایگاه نشسته بودند،‌ تقدیم کردم.
وی درباره وضعیت چمن ورزشگاه تختی افزود: ما خودمان هم از چمن تختی راضی نیستیم و هر تیمی هم که می آید،‌راضی نیست. این موضوع را باید مسئولان ورزشگاه پاسخ بدهند. از بیرون که نگاه می کنی، سرسبز و خوب است اما داخل زمین که می روی، پر از پستی و بلندی است.
وی درباره مشکلات مالی نفت گفت: برخی حرف ها بازی کردن با ذهن مردم است. تیم ما خیلی تنهاست. کل تیم 41 درصد گرفته اند. شما انتظار دارید که میزان گلزنی در لیگ بالا برود اما امکانات و پرداختی به بازیکنان نباید حرفه ای باشد؟ دوستان یادشان باشد که محمد قاضی، علی دایی و سایر بازیکنان با وجود اینکه به قراردادشان عمل نکردند، ایستادند و کارشان را می کنند اما مشکلات تیم ما خیلی زیاد است. 41 درصد برای تیمی که تیمی که می خواهد برود و فینال جام حذفی بازی کند، خیلی کم است. تیم ما مطمئنم می توانست جزو 3 تیم اول باشد.
قاضی ادامه داد: آقای تاج به ما قول داد که به این موضوع رسیدگی شود. بالاخره باید مسئولان باشگاه را بخواهند و بگویند که چرا وضعیت اینطور است؟ ما بازی می کنیم اما هیچ خبری از آقایان نیست. الان اگر یکی از بازیکنان مصدوم شود،‌به نظرتان سال بعد کسی ما را جذب می کند؟ واقعا برایشان متاسفم چون بچه ها خانواده دارند و زندگی دارند. ارسلان مطهری تصادف کرده و یک ماشین داشته که آن هم رفته است. من چند هفته مصدوم بودم و 5 میلیون هزینه کردم. ما فقط به خاطر خودمان و شخص علی دایی بازی می کنیم. ما وجود داریم و مثل آقایان نیستیم که اول فصل گفتند که امسال به سال های قبل نیست و تا ریال آخر را به شما می دهیم. ما بازیکنی داشتیم که عمل کرده است و پولی نگرفته است. شما فکر کنید که ما یک جوراب برای تیم نداشتیم. سالن وزنه نداریم و هر هفته یکی از دوستان غلامپور یا خلیلی برای ما سالن وزنه فراهم می کنند.هتل ها دیگر ما راه نمی دهند. شما بروید جلوی باشگاه و بیینید که کسی پاسخگو هست.

منبع:کاپ

تاريخ  ارسال:جمعه 25 فروردين 1396 - 21:13

کد:48405-1396
 کليه حقوق خبری و تصويری سايت متعلق به باشگاه صنعت نفت تهران می باشد.