فارسی | ENGLISH

 

به سايت رسمي باشگاه صنعت نفت تهران خوش آمديد            

دوشنبه 9 اسفند 1395


ليگ برتر فوتبال (جام خليج فارس)
  تیم بازیها امتیاز
۱ پرسپوليس 21 47
2 تراكتورسازی 21 41
3 استقلال 21 37
4 ذوب آهن 21 33
5 گسترش فولاد 21 29

6

استقلال خوزستان 21 29

7

پیکان 21 29

8

نفت تهران 21 29

9

سپاهان 21 28

10

فولاد خوزستان 21 27

11

سايپا 21 23

12

صنعت نفت آبادان 21 22

13

پدیده 21 19

14

صبای قم 21 19

15

سیاه‌جامگان 21 17

16

ماشین‌سازی 21 13هفته بیست و دوم لیگ شانزدهم
جمعه 29 بهمن 95
ماشین‌سازی - نفت تهران 16:30
ورزشگاه: یادگار امام (ره) تبریز
هفته بیست و سوم لیگ شانزدهم
یکشنبه 15 اسفند 95
نفت تهران - پرسپولیس 17:25
ورزشگاه: تختی تهران
هفته بیست و یکم لیگ شانزدهم
پنجشنبه 21 بهمن 1395
نفت تهران 2 - 1 پیکان

هفته بیستم لیگ شانزدهم
جمعه 15 بهمن 1395
صنعت نفت آبادان 0 - 0 نفت تهران

هفته نوزدهم لیگ شانزدهم
شنبه 9 بهمن 95
نفت تهران 1 - 1 استقلال خوزستان

 ادامه...


حسین شهریاری آرشيو گزارش تصويرينامه شهریاری و دایی به کمیته انضباطی برای واخواهی و تجدید نظر در محرومیت دو جلسه ای/دایی مدرک و مستند رو می کند

به گزارش سایت رسمی باشگاه نفت تهران؛سرپرست باشگاه و سرمربی نفت تهران با ارسال نامه هایی به کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال خواهان تجدید نظر و واخواهی پرونده محرومیت علی دایی شدند.سرپرست باشگاه و سرمربی نفت تهران با ارسال نامه هایی به کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال خواهان تجدید نظر و واخواهی پرونده محرومیت علی دایی شدند.

احکام انضباطی دیدار نفت تهران و سپاهان که در تاریخ سیزدهم دیماه صادر شده و در سایت فدراسیون فوتبال منتشر شده بود،با تاخیری چندین روزه و در آستانه دیدار نفت مقابل استقلال، دیروز به باشگاه ابلاغ شد. در پی ابلاغ این احکام علی دایی با ارسال نامه ای به کمیته انضباطی خواهان واخواهی حکم محرومیت خود شد.

علی دایی پس از مشورت با وکلای حقوقی که به امور حقوقی فوتبال اشراف ویژه ای دارند.با توجه به قطعی بودن رای و عدم بررسی ادعاها و توضیحاتش پیرامون اتفاقات مربوط به دیدار نفت تهران و سپاهان خواهان تجدید نظرخواهی ویژه و واخواهی حکم در کمیته انضباطی شد.

همچنین شهریاری سرپرست باشگاه نفت تهران نیز با ارسال نامه ای به کمیته انضباطی درخواست کرد تا حکم محرومیت دایی مورد بررسی مجدد قرار گرفته و در کمیته انضباطی پس از بررسی ادعاها و اظهارات علی دایی حکم صادر شود.سرپرست باشگاه نفت در نامه ارسالی خود به کمیته انضباطی به اشتباهات داوری در دیدار نفت و مقابل سپاهان اشاره کرده و اعلام یک پنالتی اشتباه به نفع سپاهان(طبق گفته بسیاری از کارشناسان داوری) و همچنین اخراج اشتباه توحید غلامی در دقیقه 79 (بنابر تاکید تمامی کارشناسان داوری) اشاره کرده و تاکید داشته با توجه به اشتباهات داوری تاثیرگذار در این بازی حساس و همچین نادیده گرفته شدن هشت پنالتی مسلم نفت در فصل جاری،اخراح نشدن چهار بازیکن حریفان و اعلام یک پنالتی اشتباه به ضرر نفت، مجموعه اشتباهاتی و عواملی بوده که فشار روحی زیادی به علی دایی وارد کرده.

باشگاه نفت در نامه ارسالی تاکید داشته علی دایی یکی دو عضو تیم که در پی فشار عصبی و اشتباهات مکرر داوری تصمیم به خروج از زمین داشته اند را آرام کرده و از آنان خواسته به بازی ادامه دهند و سرمربی نفت هرگز قصد بیرون کشیدن تیمش از زمین را نداشته و جا دارد کمیته انضباطی، توضیحات علی دایی را شنیده و پس از بررسی ادعاهای وی و واخواهی اقدام به صدور حکم کنند.

شهریاری همچنین در این نامه به اجحاف های که در حق تیم با توجه به اشتباهات مکرر داوری و صدور احکام انضباطی و موارد دیگر صورت گرفته خواهان حمایت از بخش خصوصی در فوتبال شد و تاکید کرد تیم نفت با توجه به اینکه از حمایت های تماشاگران برخوردار نبوده و برخلاف بسیاری تیم ها از حمایت های مسئولین شهری و استانی نیز بی بهره است، در برخی مقاطع مورد کم لطفی قرار گرفته و لطمات بسیار زیادی به تیم وارد شده است.

علی دایی نیزتاکید دارد ادعاهای محکمه پسند و مستندی درباره اینکه قصد بیرون کشیدن تیم از زمین نداشته را دارد که در کمیته انضباطی ارائه خواهد کرد.دایی در نامه خود اشاره ای به این موارد نداشته و تاکید کرده آماده است تا اثبات نماید که به هیج عنوان قصد بیرون کشیدن تیم را نداشته و محرومیتش منصفانه نیست.

تاريخ  ارسال:دوشنبه 20 دي 1395 - 22:01

کد:38038-1395
 کليه حقوق خبری و تصويری سايت متعلق به باشگاه صنعت نفت تهران می باشد.