فارسی | ENGLISH

 

به سايت رسمي باشگاه صنعت نفت تهران خوش آمديد            

پنجشنبه 26 مرداد 1396


ليگ برتر فوتبال (جام خليج فارس)
  تیم بازیها امتیاز
۱ پرسپوليس 3 9
2 پارس جنوبی 3 7
3 سايپا 3 7
4 صنعت نفت آبادان 3 6
5 ذوب آهن 3 5

6

پدیده 3 4

7

سیاه‌جامگان 3 4

8

استقلال خوزستان 3 4

9

استقلال 3 4

10

فولاد خوزستان 3 4

11

نفت تهران 3 4

12

گسترش فولاد 3 3

13

پیکان 3 2

14

سپاهان 3 2

15

سپیدرود 3 0

16

تراكتورسازی 3 0هفته چهارم لیگ هفدهم
پنج‌شنبه 26 مرداد 96
تراکتورسازی - نفت تهران 19:45
ورزشگاه: یادگار امام (ره) تبریز
هفته سوم لیگ هفدهم
پنج‌شنبه 19 مرداد 96
نفت تهران 0 - 3 پرسپولیس

هفته دوم لیگ هفدهم
پنج‌شنبه 12 مرداد 96
فولاد 1 - 1 نفت تهران

هفته اول لیگ هفدهم
پنج‌شنبه 5 مرداد 96
نفت تهران 2 - 1 سپیدرود

 ادامه... آرشيو گزارش تصويري


شهریاری در تمرین امیدها: اخلاق و موفقیت بازیکنان در تحصیلات برای ما اهمیت ویژه‌ای دارد
می‌توانید مثل خیلی‌ها از نفت به تیم ملی برسید

سرپرست باشگاه نفت در تمرین تیم امید نفت حضور یافت.
به گزارش سایت رسمی نفت تهران، حسین شهریاری سرپرست باشگاه نفت به‌طور سرزده و بدون اعلام قبلی در تمرین تیم امید حضور یافت. کمپانی سرمربی تیم امید و دستیارانش به محض اطلاع از حضور سرپرست باشکاه به سمت شهریاری رفته و با وی خوش و بش کردند. ناصر فریادشیران مدیر آکادمی نفت نیز با شهریاری گفت‌وگو کرده و از وی به خاطر توجه به تیم‌های پایه تشکر کرد. بازیکنان تیم امید نفت نیز در حاشیه تمرین با سرپرست باشگاه نفت دیدار کردند. شهریاری ضمن تشکر از مدیر آکادمی و مربیان و سرپرستان تیم‌های پایه نفت و تقدیر از تلاش بازیکنان روند نتیجه‌گیری تیم‌های پایه به‌ویژه در نیم فصل دوم را مثبت ارزیابی کرد و در جمع بازیکنان تیم امید گفت: می‌دانیم که به خاطر بلاتکلیفی باشگاه و دیر مشخص شدن تکلیف واگذاری و همچنین برخی اتفاقات دیگر تمرینات تیم‌های پایه نفت و تست‌گیری و انتخاب نفرات دیرتر از تمامی تیم‌های پایه تهران و در آخرین لحظات انجام شد. با این وجود تیم‌های پایه نفت در سایه تلاش‌های بی‌وقفه آقای فریادشیران و مربیان و سرپرستان تیم‌ها و همچنین زحمات بازیکنان نسبتا نتایج خوبی در نیم فصل اول نسبت به خیلی از تیم‌ها کسب کردند و با اقداماتی که در نقل و انتقالات نیم فصل شد نیز تیم‌ها تقویت شدند.
شهریاری تصریح کرد: مدیریت آکادمی و سرمربیان تیم‌های پایه در گزارش‌های خود به بنده و کمیته تیم‌های پایه ابراز امیدواری کرده بودند که با گذشت زمان و هماهنگی بچه‌ها و همین‌طور برنامه‌های مدنظر نتایج تیم هفته به هفته بهتر خواهد شد و همین اتفاق را هم شاهد بوده‌ایم.
شهریاری در پایان گفت: طبق تأکید مالکان باشگاه و برنامه‌هایی که در دستور کار قرار داده‌ایم موفقیت بازیکنان تیم‌های پایه در تحصیلات و امور درسی و همچنین اخلاق مدار بودن بازیکنان و مجموعه تیم‌های پایه نفت از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است و خوشحالیم که مدیریت آکادمی و اعضای کادر سرپرستی و سرپرستان تیم‌های پایه نیز روی این مسائل تأکید داشته و وسواس به خرج می‌دهند.
شهریاری در پایان گفت: نفت همواره بازیکنان بزرگی را به فوتبال معرفی کرده که خیلی‌هایشان ملی پوش شده‌اند یا هم اکنون پس از پیشرفت در تیم‌های پایه نفت ملی پوش هستند. بدون تردید شما نیز می‌توانید در سایه تلاش و دلسوزی مربیان کارآمد تیم‌های پایه نفت و زحمات و سخت‌کوشی خودتان به مدارج عالی و سطح اول فوتبال ایران برسید.

تاريخ  ارسال:جمعه 5 آذر 1395 - 19:18

کد:32843-1396
 کليه حقوق خبری و تصويری سايت متعلق به باشگاه صنعت نفت تهران می باشد.