فارسی | ENGLISH

 

به سايت رسمي باشگاه صنعت نفت تهران خوش آمديد            

پنجشنبه 5 مرداد 1396


ليگ برتر فوتبال (جام خليج فارس)
  تیم بازیها امتیاز
۱ نفت تهران 0 0
2 پرسپوليس 0 0
3 استقلال 0 0
4 تراكتورسازی 0 0
5 ذوب آهن 0 0

6

سايپا 0 0

7

سیاه‌جامگان 0 0

8

سپاهان 0 0

9

سپیدرود 0 0

10

صنعت نفت آبادان 0 0

11

فولاد خوزستان 0 0

12

گسترش فولاد 0 0

13

پارس جنوبی 0 0

14

پدیده 0 0

15

استقلال خوزستان 0 0

16

پیکان 0 0هفته اول لیگ هفدهم
پنج‌شنبه 5 مرداد 96
نفت تهران - سپیدرود 21:00
ورزشگاه: تختی تهران
هفته دوم لیگ هفدهم
پنج‌شنبه 12 مرداد 96
فولاد - نفت تهران 20:45
ورزشگاه: غدیر اهواز
سوپرجام
جمعه 30 تیر 96
نفت تهران 0 - 3 پرسپولیس

فینال جام حذفی
پنج‌شنبه 21 اردیبهشت 1396
نفت تهران 1 - 0 تراکتورسازی

هفته 30 لیگ شانزدهم
پنج‌شنبه 14 اردیبهشت 1396
تراکتورسازی 1 - 0 نفت تهران

 ادامه... آرشيو گزارش تصويري


علی کریمی: در کلیات با باشگاه نفت به توافق رسیدم/ با کمک همه برای موفقیت تیم تلاش می‌کنیم

علی کریمی دقایقی پیش در گفت‌وگو با روابط عمومی باشگاه نفت تهران درباره جلسه‌ای که با مسئولان باشگاه نفت داشته گفت: جلسه خوبی با آقای عرفانیان سرپرست محترم باشگاه نفت و همکاران‌شان داشتیم و بر سر کلیات همکاری به توافقاتی رسیدیم.

اسطوره فوتبال ایران و آسیا در ادامه گفت: نفت تهران به عنوان قهرمان جام حذفی و نماینده ایران در آسیا تیمی است که انتظارها از آن بالاست. از سویی دیگر از دست رفتن زمان آماده‌سازی، جدایی برخی نفرات تیم و محدود بودن گزینه‌های موجود در بازار نقل و انتقالات چالشی است که این تیم با آن مواجه است. فعلا اسکلت و استخوان‌بندی تیم دچار تغییراتی شده است. هر چند کار در نگاه اول سخت است اما همه این چالش‌ها را می‌توان کم و بیش و در طول فصل حل کرد آن هم با تلاش مضاعف همه و همه عوامل. وقتی باشگاه، کادر فنی، بازیکنان و خانواده بزرگ نفت دست در دست هم دهند می‌توانند بر مشکلات غلبه کنند. رسانه‌ها هم به نفت به عنوان نماینده ایران نگاهی ملی خواهند داشت. ما باید سخت کار کنیم و بکوشیم تا هم نفت در مسیر موفقیت گام بردارد و هم نماینده خوبی برای فوتبال ایران در آسیا باشد. بنده امیدوارم باشگاه حمایت و ساپورت خوبی از تیم داشته باشد و شرایط به گونه‌ای باشد بتوانیم در آرامش به کار فنی پرداخته و با سخت‌کوشی و تلاش مضاعف چالش‌هایی که وجود دارد را حل کنیم. اینکه باشگاه نفت بنده را از مدت‌ها قبل گزینه خود دانسته برایم قابل احترام است.


کریمی در ادمه افزود: نفت در فوتبال به نوعی اولین تیم بنده بوده است. بازیکن نوجوانان نفت بوده‌ام و حالا در مربیگری هم قسمت این شده در این تیم بازیکن‌ساز و قدیمی تهران استارتی جدی بزنم. امیدواریم ما یک مجموعه قوی و همدل باشیم. حرف بنده این است در کار گروهی موفقیت حاصل نمی‌شود مگر آنکه همه دست در دست هم دهند و هر یک وظیفه خود را به درستی و خوبی انجام دهند، باشگاه در مسائل کلان و حمایتی و مالی و ساختاری. کادر فنی و بازیکنان هم در بعد فنی و مستطیل سبز باید بکوشند و تلاش همه‌جانبه داشته و تصمیمات هوشمندانه و اثرگذار بگیرند.

کریمی در پایان گفت: امیدوارم هر اتفاقی می‌افتد منجر به‌ موفقیت نماینده فوتبال ما در آسیا باشد و بنده هم بتوانم در این مسئولیتی که قبول خواهم کرد ان‌شالله در کنار تلاش همکارانم در کادر فنی و کادر تیم و بازیکنان موفقیت را رقم بزنیم.


تاريخ  ارسال:چهارشنبه 7 تير 1396 - 22:16

کد:56518-1396
 نظر شما در رابطه با اين خبر
نام شما:
پست الکترونيک:
وب سايت:
 
  


 کليه حقوق خبری و تصويری سايت متعلق به باشگاه صنعت نفت تهران می باشد.