فارسی | ENGLISH

 

به سايت رسمي باشگاه صنعت نفت تهران خوش آمديد            

يكشنبه 6 فروردين 1396


ليگ برتر فوتبال (جام خليج فارس)
  تیم بازیها امتیاز
۱ پرسپوليس 24 56
2 تراكتورسازی 24 46
3 استقلال 24 44
4 ذوب آهن 24 34
5 نفت تهران 24 33

6

استقلال خوزستان 24 32

7

سپاهان 24 32

8

پیکان 24 32

9

گسترش فولاد 24 31

10

فولاد خوزستان 24 30

11

پدیده 24 28

12

سايپا 24 25

13

صنعت نفت آبادان 24 25

14

صبای قم 24 22

15

سیاه‌جامگان 24 19

16

ماشین‌سازی 24 16هفته 25 لیگ شانردهم
جمعه 11 فروردین 1396
نفت تهران - سیاه‌جامگان 17:00
ورزشگاه: تختی تهران
هفته 24 لیگ شانزدهم
پنج‌شنبه 19 اسفند 95
ذوب‌آهن 1 - 1 نفت تهران

هفته بیست و سوم لیگ شانزدهم
یکشنبه 15 اسفند 95
نفت تهران  - 2 پرسپولیس

هفته بیست و دوم لیگ شانزدهم
جمعه 29 بهمن 95
ماشین‌سازی 0 - 2 نفت تهران

 ادامه...


حسین شهریاری آرشيو گزارش تصويري


حسینی: مسابقه سختی را پشت سر گذاشتیم/در بحران نیستیم

سرمربی تیم فوتبال ذوب‌آهن تأکید کرد، کار تیمش در مصاف با ذوب‌آهن دشوار بوده است.

به گزارش وب‌سایت رسمی نفت تهران، سید مجتبی حسینی پس از تساوی یک - یک ذوب‌آهن و نفت تهران، اظهار داشت: این بازی برای ما مسابقه مهمی بود. ما مسابقه سختی را پشت سر گذاشتیم. جمع کردن بازیکنان وقتی شرایط روحی و روانی خوبی ندارند، کار سختی است و برای من تازگی داشت.

وی افزود: بازیکنان ما امروز فعل خواستن را صرف کردند و ما نیز با توجه به حمایت‌های خوبی که از طرف مدیریت باشگاه ذوب‌آهن از ما شد توانستیم تیم را جمع کنیم. مقابل نفت تهران ما بازی خوبی انجام دادیم و در نیمه دوم هم حاکم میدان بودیم. فرصت‌های خوبی هم روی دروازه آنها ایجاد کردیم ولی نتوانستیم از آنها استفاده کنیم. همین که بازیکنان خوب بازی کردند و توانستند روی دروازه نفت تهران موقعیت‌سازی کنند خدا را شاکرم. چون آنها زیر فشار وحشتناکی بودند ولی توانستند بازی آبرومندانه‌ای به نمایش بگذارند. امیدوارم در هفته‌های آینده به روند خوب خودمان برگردیم.

سرمربی تیم فوتبال ذوب‌آهن خاطرنشان کرد: تیمی که جوان است و چند پیروزی پشت سر هم به دست می‌آورد زمانی که یک باخت متحمل می‌شود از لحاظ روحی به هم می‌ریزد. ما در دیدارهای گذشته‌مان گل‌های ساده و بچه‌گانه‌ای دریافت کردیم. زمانی که تیم شما گل دریافت می‌کند و تیم‌تان هم جوان است برگشتن به بازی کار سختی به حساب می‌آید اما ما با داشتن مدیریتی که پشتمان است و از ما حمایت می‌کند توانستیم این روزهای سخت را پشت سر بگذاریم.

حسینی در پاسخ به سوال یکی از خبرنگاران مبنی بر اینکه تیم‌تان در بحران است و چه فکری برای خروج تیم‌تان از بحران دارید، گفت: ما بحران نداریم. بحران برای تیمی است که در آستانه سقوط به دسته پایین‌تر قرار دارد. ما با همدلی و حمایت مجموعه ذوب‌آهن و شخص سعید آذری مدیرعامل باشگاه بحرانی نداریم و در انتظار روزهای خوبمان هستیم.

وی با اشاره به عملکرد داور دیدار ذوب‌آهن و نفت تهران خاطرنشان کرد: من در مورد داور صحبت نمی‌کنم اما در همه آنالیز‌هایی که برنامه‌های تلویزیونی از عملکرد ما داشتند ذوب‌آهن مظلوم واقع شده است. در هفته‌های گذشته یا یکی دو پنالتی برای ما نگرفتند و یا اینکه یکی دو پنالتی اشتباه برای رقیبانمان گرفتند. من عادت ندارم که در مورد داور صحبت کنم اما از کمیته داوران و دپارتمان داوری خواهش می‌کنم وقتی مسئولان یک تیم اعتراضی به عملکرد آنان ندارند سر آن تیم را نبرند.

سرمربی تیم فوتبال ذوب‌آهن در مورد دیدارهای پیش روی تیمش در رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا تصریح کرد: سعی می‌کنیم بچه‌هایمان را آماده حضور دوباره در لیگ قهرمانان آسیا کنیم. ما تیم خوب و جوانی داریم که امیدوارم در آسیا هم بتوانیم خوب بازی کنیم و اتفاقات بد نصیب تیم ما نشود. این هم از شانس بد من است که باید 3 بازی پشت سر هم خارج از خانه در لیگ قهرمانان آسیا داشته باشیم. با این وضع بازیکنان ذوب‌آهن فشار وحشتناکی را متحمل می‌شوند در هر صورت امیدوارم شرایط ما بهتر شود.

حسینی درباره اینکه در بازی‌های لیگ قهرمانان آسیا که در عمان به میزبانی ایرانی‌ها برگزار شد تیم‌های عربستانی هواداران به مراتب بیشتری در ورزشگاه داشتند، تأکید کرد: عمان و عربستان با یکدیگر مرز مشترک دارند. آنها می‌توانند به راحتی بین دو کشور جابه‌جا شوند و دیدارهای مختلف را چه در عربستان و چه در عمان از نزدیک تماشا کنند.


تاريخ  ارسال:پنجشنبه 19 اسفند 1395 - 20:09

کد:45341-1396
 نظر شما در رابطه با اين خبر
نام شما:
پست الکترونيک:
وب سايت:
 
  


 کليه حقوق خبری و تصويری سايت متعلق به باشگاه صنعت نفت تهران می باشد.