فارسی | ENGLISH

 

به سايت رسمي باشگاه صنعت نفت تهران خوش آمديد            

يكشنبه 6 فروردين 1396


ليگ برتر فوتبال (جام خليج فارس)
  تیم بازیها امتیاز
۱ پرسپوليس 24 56
2 تراكتورسازی 24 46
3 استقلال 24 44
4 ذوب آهن 24 34
5 نفت تهران 24 33

6

استقلال خوزستان 24 32

7

سپاهان 24 32

8

پیکان 24 32

9

گسترش فولاد 24 31

10

فولاد خوزستان 24 30

11

پدیده 24 28

12

سايپا 24 25

13

صنعت نفت آبادان 24 25

14

صبای قم 24 22

15

سیاه‌جامگان 24 19

16

ماشین‌سازی 24 16هفته 25 لیگ شانردهم
جمعه 11 فروردین 1396
نفت تهران - سیاه‌جامگان 17:00
ورزشگاه: تختی تهران
هفته 24 لیگ شانزدهم
پنج‌شنبه 19 اسفند 95
ذوب‌آهن 1 - 1 نفت تهران

هفته بیست و سوم لیگ شانزدهم
یکشنبه 15 اسفند 95
نفت تهران  - 2 پرسپولیس

هفته بیست و دوم لیگ شانزدهم
جمعه 29 بهمن 95
ماشین‌سازی 0 - 2 نفت تهران

 ادامه...


حسین شهریاری آرشيو گزارش تصويري


در جلسه شهریاری با مدیران و مربیان پایه اعلام شد: برای آکادمی و تیم های پایه برنامه ویژه‌ای داریم

آخرین وضعیت تیم‌های پایه در نشست مدیران و مربیان پایه‌های نفت با حسین شهریاری سرپرست باشگاه بررسی شد.

به گزارش وب‌سایت رسمی نفت تهران با توجه به اینکه رقابت‌های لیگ برتر پایه‌های تهران رو به اتمام است، در نشست ویژه‌ای که با حضور مربیان و مدیران تیم‌های پایه با سرپرست باشگاه برگزار شد آخرین وضعیت این تیم‌ها بررسی و برای فصل بعد صحبت‌هایی انجام شد.

ناصر فریاد شیران در این جلسه گزارشی از روند شکل‌گیری تیم‌های پایه را به شهریاری ارائه کرد.

فریادشیران گفت: همان‌گونه که می‌دانید ما چند روز مانده به شروع مسابقات لیگ برتر پایه‌های تهران برای جذب بازیکن و بستن تیم اقدام کردیم و متاسفانه در پی عدم همکاری‌ها بازیکنان فصل پیش تیم‌های پایه در اختیار ما قرار نگرفتند و ما فقط 5 بازیکن فصل قبل را توانستیم به خدمت بگیریم و عملا از بین بازیکنانی که بیرون مانده بودند و با تست گیری تیم را جمع کردیم و مربیان تیم‌های پایه عملا کار سختی در پیش رو داشتند. با این وجود در حالی که فصل گذشته سه تیم پایه نفت هفتم و یک تیم چهارم شده بود، امسال نتایج نسبتا خوبی کسب شد. تیم جوانان نفت در جمع 5 تیم قرار گرفته و تیم امید و جوانان نهم شده اند. تیم نونهالان نیز با برد در بازی آخر می‌تواند بین شش تیم برتر قرار بگیرد.

خوشبختانه بازیکنان خوبی را در این فصل شناسایی کردیم که می‌توانند در سال‌های آتی کارایی بیشتری داشته باشند. همچنین در سایه تعامل با کادر فنی بزرگسالان نفت و آقای دایی، رضا اسدی را به آن‌ها معرفی کردیم که هم اکنون بازیکن فیکس تیم است. همچنین شهاب عادلی هم به نفت آمده و هم در خدمت بزرگسالان و هم در خدمت تیم امید نفت است. از توجه آقای دایی به جوانان و بها دادن به بازیکنان مستعد و آینده‌دار می‌تواند زمینه‌ساز شکوفایی استعدادهایی همچون اسدی، عادلی، شهامتی و سایر بازیکنان شود و ما امیدواریم بتوانیم در سایه این تعامل و توجه کادر فنی بزرگسالان در زمینه بازیکن‌سازی موفق باشیم.

فریادشیران در این جلسه از تلاش‌های کمپانی سرمربی امید، حنیفی سرمربی جوانان، رحیم و رحمان حدادزرین سرمربیان تیم نوجوانان و نونهالان نفت و دستیارانشان و همچنین سرپرستان تیم‌های پایه تقدیر و تشکر کرد.

شهریاری سرپرست باشگاه نفت هم در این جلسه گفت: با توجه به شرایط موجود نتایج بدی کسب نشده و از تلاش‌های تمامی عوامل تیم‌های پایه تشکر می‌کنم. نکته قابل توجه این است که هیچ کدام از اعضای تیم‌های پایه، بازیکنان و کادر فنی تخلف انضباطی نداشتند و رعایت مسائل اخلاقی و فرهنگی و توجه به وضعیت تحصیلی بازیکنان برای ما اهمیت زیادی داشته و دارد و امیدواریم که فصل آتی با برنامه‌ریزی دقیق‌تر و کامل‌تر و با بهره‌ بردن بهتر از زمان شرایط بهتری در تیم های پایه نفت داشته باشیم.
شهریاری تاکید کرد از تلاش‌های اعضای تیم‌های پایه به طور رسمی و کتبی تقدیر خواهیم کرد و از زحمات تمام آنها سپاس‌گذاریم. مالکان تیم برنامه‌های ویژه‌ای برای تیم‌های پایه دارند که امیدواریم بتوانیم آن‌ها را اجرا کنیم و به اهداف مد نظر دست یابیم.


تاريخ  ارسال:سه شنبه 26 بهمن 1395 - 18:11

کد:44213-1396
 نظر شما در رابطه با اين خبر
نام شما:
پست الکترونيک:
وب سايت:
 
  


 کليه حقوق خبری و تصويری سايت متعلق به باشگاه صنعت نفت تهران می باشد.