فارسی | ENGLISH

 

به سايت رسمي باشگاه صنعت نفت تهران خوش آمديد            

پنجشنبه 26 مرداد 1396


ليگ برتر فوتبال (جام خليج فارس)
  تیم بازیها امتیاز
۱ پرسپوليس 3 9
2 پارس جنوبی 3 7
3 سايپا 3 7
4 صنعت نفت آبادان 3 6
5 ذوب آهن 3 5

6

پدیده 3 4

7

سیاه‌جامگان 3 4

8

استقلال خوزستان 3 4

9

استقلال 3 4

10

فولاد خوزستان 3 4

11

نفت تهران 3 4

12

گسترش فولاد 3 3

13

پیکان 3 2

14

سپاهان 3 2

15

سپیدرود 3 0

16

تراكتورسازی 3 0هفته چهارم لیگ هفدهم
پنج‌شنبه 26 مرداد 96
تراکتورسازی - نفت تهران 19:45
ورزشگاه: یادگار امام (ره) تبریز
هفته سوم لیگ هفدهم
پنج‌شنبه 19 مرداد 96
نفت تهران 0 - 3 پرسپولیس

هفته دوم لیگ هفدهم
پنج‌شنبه 12 مرداد 96
فولاد 1 - 1 نفت تهران

هفته اول لیگ هفدهم
پنج‌شنبه 5 مرداد 96
نفت تهران 2 - 1 سپیدرود

 ادامه... آرشيو گزارش تصويريحسین شهریاری در گفت و گو با رادیو ایران:


مالک باشگاه نفت بلاتکلیف است

به گزارش سایت رسمی نفت تهران،حسین شهریاری در گفت و گو با برنامه وقت اضافه رادیو ایران به سوالات مجری برنامه درباره مسایل مختلف مرتبط با باشگاه پاسخ داد.
شهریاری درباره شکست چهار بر دو نفت تهران به فولاد خوزستان، گفت: اینها مسائل حوزه فنی است .در مستطیل سبز هم اقای علی دایی عزیز صحبت می کند و اگر نظری هم داشته باشد در هیات مدیره مطرح خواهد کرد.

سرپرست باشگاه نفت درباره جایگاه تیم نفت رتبه سوم جدول رده بندی لیگ برتر گفت:ما تیم را در شرایط بحرانی تحویل گرفتیم؛ زمانی که ۵۰ درصد بازیکنان بخاطر بلاتکلیفی و موضوع مهم واگذاری از تیم رفته بودند.انموقع ما بازیکنان اصلی را از دست دادیم ولی ۱۰ روز به اتمام نقل و انتقالات مانده بود که پس از انتخاب مالک و با کمک کادر فنی تیم را جمع و جور کردیم.
شهریاری با اشاره به اینکه تمرینات نفت دیرتر از همه تیم ها اغاز شد و بازیکنی هم به ان شکل در بازار نقل و انتقالات وجود نداشت گفت: باید به علی دایی آفرین بگویم که در ان شرایط سخت بازیکنان خوبی جمع کرد و الان نتایج خوبی هم گرفته و می بینید که تیم در رتبه سوم جدول است. برای همین نمی توان و نبایدبا یک باخت نمی شود چیزی را زیر سئوال برد.ما انشاله با درایت کادر فنی و تلاش بازیکنان تیم در ادامه لیگ هم نتایج خوبی خواهیم گرفت و اینطور نیست که به پشت سرمان در جدول رده بندی نگاه کنیم.

شهریاری در ادامه تصریح کرد: شرایط ما ایده آل نبود. مالک هم آمد که در تیم نفت سرمایه گذاری کند ولی عملا در شرایط خوبی قرار نگرفت. با همه این سختی ها و با حمایت مسئولان و تلاش کادر فنی خوب بوده ایم و امیدواریم با حمایت هایی که می شود و تلاش مجموعه نتایج خوب تیم تداوم داشته باشد.

شهریاری درباره بلاتکلیفی گلرخسار مالک باشگاه گفت: اتفاق خوبی از سوی واگذار کننده رخ نداده و مالک باشگاه بلاتکلیف است و دلسرد شده. امیدوارم این مشکلات حل شود.
شهرباری درباره پرداختی ها گفت:ما نسبت به برخی باشگاه های دیگر خیلی کم به بازیکنان پول پرداخت نکرده ایم ولی می دانیم تیمی که در این رتبه قرار دارد باید حمایت شود.

سرپرست باشگاه نفت درباره مطالبات بازیکنان و اعضای کادر فنی سابق نفت چطور پرداخت گفت : ان شاءالله وقتی بحث انتقال تیم نهایی شد و مشکلات از طرف واگذار کننده حل شد، این مطالبات هم پرداخت می شود.در واقع این مشکل دست ما نیست و از طرف واگذار کننده است.به اعتقاد ما همه طلبکاران حق دارند ولی مالک هم در بلاتکلیفی به سر می برد و عملا نمی تواند تصمیم بگیرد. مالک مقصر نیست و واگذار کننده باید شرایط قرارداد را انجام بدهد.

شهریاری درباره محسن خلیلی نیز گفت: مشکلی وجود ندارد و تفاقی نیفتاده.محسن خلیلی دارد کارش را انجام می دهد.دیدید که خلیلی مقابل فولاد روی نیمکت نشست. هفته قبل هم مشکلی در هماهنگی پیش آمد که رفع شد و هم اکنون اقای خلیلی مشکلی ندارد.


تاريخ  ارسال:شنبه 13 آذر 1395 - 23:34

کد:33865-1396
 نظر شما در رابطه با اين خبر
نام شما:
پست الکترونيک:
وب سايت:
 
  


 کليه حقوق خبری و تصويری سايت متعلق به باشگاه صنعت نفت تهران می باشد.